Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świetliki i wyłazy dachowe

Firma ASKON S.C. rozpoczęła swoją działalność na bazie porozumienia jej właścicieli, którzy zgodni co do celu oraz kształtu tworzonego przedsiębiorstwa, podjęli działania, które pozwoliły ich wspólnej wizji przybrać rzeczywisty kształt.

Firma funkcjonuje w oparciu o czytelny schemat organizacji, umożliwiający efektywne zarządzanie i precyzyjnie określający podział zadań, kompetencji i zakresu odpowiedzialności.

ASKON zajmuje się produkcją klap dymowych, wyłazów dachowych oraz świetlików dachowych. Działalność produkcyjna naszej firmy opiera się o własny park maszynowy i ludzi z długoletnim doświadczeniem w branży, co pozwala nam w pełni dostosować parametry produktu do indywidualnych potrzeb klienta, z zachowaniem wymaganych standardów bezpieczeństwa i jakości. Przez lata budowaliśmy sobie dobrą opinię wśród klientów, gwarantując krótki termin realizacji zamawianych usług.

Świetliki

Naszymi dostawcami są firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki czemu jakość materiałów używanych przy produkcji klap dymowych, wyłazów i świetlików dachowych spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszych działaniach kierujemy się uniwersalnymi zasadami i wartościami, promując: uczciwość, rzetelność i zaangażowanie jak również determinację w realizacji wyznaczonych celów.

Naszym celem jako przedsiębiorstwa, jest wytworzenie i zaoferowanie funkcjonalnych klap oddymiających, świetlików i wyłazów dachowych, o wzorowej jakości, spełniających wszystkie wymagania norm technicznych, a przede wszystkim świadczenie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Największym sukcesem naszej stosunkowo młodej firmy jest to, że nasze wysiłki na rzecz ciągłego wzrostu jakości oferowanych przez nas produktów i usług znajdują odzwierciedlenie w licznych przejawach uznania i sympatii ze strony klientów.

Pozwala nam to budować z nimi trwałe relacje, czego dowodem jest fakt, iż klienci chętnie wracają do nas przy okazji realizacji kolejnych inwestycji, a także - co nas bardzo cieszy - polecają nas innym przedsiębiorcom.

Wyłazy dachowe

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową, jest ono miarą naszego sukcesu oraz źródłem zadowolenia i satysfakcji.

ASKON jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która stopniowo ale konsekwentnie realizuje wyznaczone cele, dlatego też w roku 2012, dokonaliśmy certyfikacji naszych wiodących produktów, czyli klap dymowych, ale również wyłazów dachowych oraz świetlików dachowych.

Oba produkty posiadają oznaczenie CE oraz dopuszczenie do stosowania na terenie całej Unii Europejskiej potwierdzone badaniami wykonanymi przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie